Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Tabáni udvar. Rézkarc, papír. Jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500005/Vari-Vojtovits-Zoltan-1890-1953-Tabani-udvar-Rezkarc-papir-Jelzett-11x7-cm-Uvegezett~II2410851
2410851
10629
396
Engravings
Beschreibung: Vári Vojtovits Zoltán (1890-1953): Tabáni udvar. Rézkarc, papír. Jelzett. 11x7 cm. Üvegezett keretben.
: nagy_andras