10638.
396. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
Francois Antoine de Bruycker (1816-1882)-W. French (?-?): Die neue Hausgenossen, acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartu, üvegezett fa keretben, 18x14 cm