10520.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Zagyvatorok. Rézkarc, papír, Jelzett, 49x59 cm Feltekereve