10521.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Almásy László (1926-): Fák . Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/295), 17×13 cm