Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
24 000HUF
11
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. első felében működött ismeretlen festő alkotása: Szalézi Szent Ferenc. Olaj, fémlemez. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben. Hátoldalán Laubál István gyűjtő címkéjén feliratozva. 22x17 cm