10373.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm Sérülésekkel