ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Ördöglétra. Egyedi beavatkozású pri... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500035/efZambo-efZambo-Istvan-1950-Ordogletra-Egyedi-beavatkozasu-print-ebp-meritett-~II2401851
2401851
10083
396
90000
Rufpreis:
90 000 HUF 243,24 EUR , 264,71 USD
Beschreibung: ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Ördöglétra. Egyedi beavatkozású print (ebp), merített papír, jelzett. Fa keretben, 85×61 cm
: pelikán_kristóf