Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 362

Ady József (1950-1991): Álom, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (13/25). Lap széle vágott, bal alsó sarka hiányos, metszet ép. 19,5×24 cm
10000.

Rufpreis:
4 000 HUF
10001.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
10002.

Rufpreis:
5 000 HUF
Almásy Aladár (1946-): Zalán Futása.  litográfia-papír EA művészpéldány, sorszámozott első nyomat. 60x40 cm Üvegezett, kissé sérült keretben,
10003.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Almásy Aladár (1946-): Mitológia.  litográfia-papír EA művészpéldány, sorszámozott I/V. próbanyomat. 30x32 cm Üvegezett, kissé sérült keretben
10004.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Almásy Aladár (1946): Polipaltatók, 1995. Litográfia, papír, jelzett. 34x54 cm
10005.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Andrásy Róbert (?-?): Visegrád. Olaj, vászon, faroston. Fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott. 44x63 cm
10006.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Aranyosi György (1944- ): Saint Georges et le dragon, Cluj / Sárkányölő Szent György szobra, Kolozsvár. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5x21,5 cm
10007.

Rufpreis:
5 000 HUF
10
10008.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ascher (Ács) Ágoston (1889-1947): Gémeskút. Olaj, karton, jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben, 22×30,5 cm
10009.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Lionel Auvergne: Amicalement. (női akt) rézkarc. Művészpéldány. EA jelzéssel. Jelzett. 44x19 cm Üvegezett keretben
10010.

Rufpreis:
8 000 HUF
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Isteni színjáték. Rézkarc, mezzotinto, papír. Jelzett, számozott 12/100. 22,5x22,5 cm Üvegezett fa keretben.
10011.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF