Zádor István (1882-1963): Virágzó park, 1927. Akvarell, ceruza, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500035/Zador-Istvan-1882-1963-Viragzo-park-1927-Akvarell-ceruza-papir-jelzett-Kisse-foltos~II2409355
2409355
10361
396
Beschreibung: Zádor István (1882-1963): Virágzó park, 1927. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Kissé foltos. 17,5×27 cm
: nagy_andras