Szautner Lipót (1889-?): Fürdőző aktok. Olaj, vászon, jelzett. Díszes, historizáló stílusú fakeretben, 55x68 cm / Lipót Szautner (1889-?): Bathing nudes. Oil on canvas, signed. Framed, 55x68 cm