10291. 396. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Somogyi Vera (?-?). 2 db mű: Festőnő. Tus, toll, papír, jelzés nélkül. 34x23,5 cm + Festőnő. Ceruza, papír, jelzett. Sérült. 42x30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf