5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Somlai Vilma (1938-2007): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész pecsétjével, sarkaiban paszpartuzás (ragasztás) nyomaival, 27×35,5 cm