10166. 396. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett fa keretben, 27,5x24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf