Kishonthy Jenő (1935-2015): Balassi Bálint. Rézkarc, papír, Jelzett, ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500035/Kishonthy-Jeno-1935-2015-Balassi-Balint-Rezkarc-papir-Jelzett-uvegezett-keretben-29x20-~II2385024
2385024
10161
396
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Kishonthy Jenő (1935-2015): Balassi Bálint. Rézkarc, papír, Jelzett, üvegezett keretben. 29x20 cm
: tm