Gyulai Líviusz (1937-2021): Nagymamáék tengerpartja. Linómetszet, pap... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500035/Gyulai-Liviusz-1937-2021-Nagymamaek-tengerpartja-Linometszet-papir-jelzett-autograf-aj~II2410857
2410857
10119
396
Beschreibung: Gyulai Líviusz (1937-2021): Nagymamáék tengerpartja. Linómetszet, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal, 35x41 cm Üvegezett keretben.
: pelikán_kristóf