Göllner Miklós (1902-1977): Zöldellő táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekor... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500035/Gollner-Miklos-1902-1977-Zoldello-taj-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-serult-uvegeze~II2405903
2405903
10110
396
30000
Beschreibung: Göllner Miklós (1902-1977): Zöldellő táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett keretben. 45,5x35 cm
: pelikán_kristóf