95 000 HUF
256,76 EUR, 279,41 USD
Farkasházy Miklós (1895-1964): Tavaszi virágözön. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 35×46,5 cm / Watercolour on paper, signed, framed with glass.