Egri Tibor (?-): Kerti kapu. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Benczúr Gyula Teremben, Nyíregyházán 1993-ban rendezett kiállításon. Fa keretben. 40×50 cm