Bálint Árpád (1870-?): Kirándulók, 1943. Olaj, karton. Jelezve balra f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500035/Balint-Arpad-1870-Kirandulok-1943-Olaj-karton-Jelezve-balra-fent-Uvegezett-fa-keretb~II2393509
2393509
10015
396
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Bálint Árpád (1870-?): Kirándulók, 1943. Olaj, karton. Jelezve balra fent. Üvegezett fa keretben. 17x30,5 cm.
: pelikán_kristóf