B. Séday Mária (1925-2009): Táncosok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500035/B-Seday-Maria-1925-2009-Tancosok-Ceruza-papir-jelzett-Uvegezett-keretben-14C39717-cm~II2379284
2379284
10025
396
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: B. Séday Mária (1925-2009): Táncosok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 14×17 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: