Aranyosi György (1944- ): Saint Georges et le dragon, Cluj / Sárkányölő Szent György szobra, Kolozsvár. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5x21,5 cm