Márai Sándor: Sértődöttek. I. rész.: A hang. Bp., 1947, Révai, 296+2 p... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000024/Marai-Sandor-Sertodottek-I-resz-A-hang-Bp-1947-Revai-296plus2-p-Elso-kiadas-Kiado~II2408738
2408738
17919
396
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Márai Sándor: Sértődöttek. I. rész.: A hang. Bp., 1947, Révai, 296+2 p. Első kiadás! Kiadói kopott félvászon kötés.
: karap_norbert