17920.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Babits Mihály: Irodalmi problémák. Gondolat és Írás I. Bp., 1922, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal.