Reinhold Eichacker: Levelek az élethez. A lélek lövészárkaiból és a lövészárok lelkéből. Ford.: Szederkényi Anna. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1916, Athenaeum, 120 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.