Marczali Henrik: A béke könyve. A mult tanulsága. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1920, Athenaeum, 195 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.