1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Dugó Dani titkos úton. Elmeséli Piroska néni. D. Róna Emy rajzaival. Bp., (1933), Dante. Kiadói félvászon kötésben, kopott, kissé sérült borítóval, szakadt, részben szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.