Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 29

17326.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
17327.

Rufpreis:
1 800 HUF
H(ans) Ch(ristian) Andersen: Képeskönyv képek nélkül. Bp., 1920, Lukács J.,(Neuwald Illés-ny.), 110 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17328.

Rufpreis:
1 800 HUF
Schmid Kristóf ifjúsági iratai. III. kötet: A virágkosárka. A karácson-éj. Szerk.: Sujánszky Antal. Bp., 1888, Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, helyenként kissé foltos, szakadt.
17329.

Rufpreis:
1 200 HUF
17330.

Rufpreis:
2 000 HUF
Benedek Elek népmesék 2 db kötet: Vitéz szabólegény, Rókáné mézes-mákos kalácsa. Bp., 1981. Móra. Kiadói papírkötésben az első kötet sérült agerincén és elvált a borítója
17331.

Rufpreis:
1 000 HUF
17332.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ludwig Julia: Virágok az útfélen. Öt elbeszélés fiatal leányok számára. Átdolgozta Györy Ilona. Bp., ,Lauffer Vilmos, 125+1 p.+3 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal.
17333.

Rufpreis:
2 400 HUF
Carlo Collodi: Pinocchio kalandjai. Egy kis fabáb története. Ford.: Gáspár Miklós. F. Faorzi rajzaival. Bp., é.n., Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés, aranyozott gerincű, kissé sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, kisebb szakadással, színezéssel.
17334.

Rufpreis:
1 600 HUF
Cholnoky Jenő: Utazás a sátán szekerén. I-II. kötet. Bp., 1928, Ifjúság és Élet. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Szakadt, részben szétvált kiadói papírkötésben, kijáró lapokkal.
17335.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kalandos regények tára: Daniel Defoe: Robinson Crusoe, Walter Scott: Ivanhoe, J. Fenimore Cooper: Az utolsó mohikán, Robert L. Stevenson: A kincses sziget. hn., 1994, World Books. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
17336.

Rufpreis:
1 000 HUF
4 db mesekönyv: 2 Walt Disney: A dzsungel könyve, Micimackó, + Grimm mesék 2 kötete.
17337.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF