A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1500020/Alan-Alexander-Milne-Micimacko-Ford-Karinthy-Frigyes-Ernest-H-Shepard-kepeivel-Bp-en~II2369678
2369678
17330
395
Books: Tales
Beschreibung: A(lan) A(lexander) Milne: Micimackó. Ford.: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Bp.,én.,Athenaeum, 123 p. Kiadói enyhén kopott illusztrált félvászon-kötésben.
: pelikán_kristóf