Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 50

Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1989. Börze. Kiadói papírkötésben
17080.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Zsidei Barnabás: A méhészkedés 12 hónapja. Bp., 1990. Mezőgazdasági. Kiadói papírkötésben
17081.

Rufpreis:
5 000 HUF
[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1902, A Hét, 4+354+34 (korabeli reklámok) p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, javított kötéssel és szennylapokkal, egy lapon aláhúzással.
17082.

[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1902, 'A Hét', 4+354+34 (korabeli reklámok) p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, javított kötéssel és szennylapokkal, egy lapon aláhúzással.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Hegyesi József: A legújabb házi cukrászat kézikönyve. Bp.,én.,Győző Andor, 184 p. Hetedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, hiányzó szennylapokkal, ceruzás jegyzettel, benne újságkivágásokkal.
17083.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda, 352 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó címlappal, a végéről pár lap hiányzik (csak 352 oldal), a hátsó kötéstábla belsején egykorú jegyzetekkel, megviselt állapotban.
17084.

Rufpreis:
2 400 HUF
Fülöp Margit: 100 mód főzelékek és saláták elkészítésére. Bp.,1936, Cserépfalvi, 80 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé laza kötéssel.
17085.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Kürthy Emilné (szerk.): Vegyes sütemények. Kipróbált receptek. 15. szám. Kisalakú, papírkötésben, kopottas borítóval.
17086.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dobos C. József emlékkönyv. Összeáll.: Éliás Tibor és Szántó András. A magyar gasztronómia irodalma II. Szentendre, 1985., Művészetpártolók Első Magyar Nosztalgia Egylete. Kiadói festett műbőr kötés. Számozott (500/11.), névre szóló példány.
17087.

Rufpreis:
2 000 HUF
17088.

Rufpreis:
3 000 HUF
17089.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Gyakorlati gazdalexikon I. kötet. Szerk.: Mille Géza. Bp.,[1927],Sylvester-Nyomda, VII+1-587+5 p. + 18 t. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó táblákkal.
17090.

Rufpreis:
1 800 HUF
Franz Roth: A régi városlődi parasztkonyha. Őseink hétköznapjai, szokásai , életmódjai, lakásviszonyai és konyhareceptjei. Die alte Waschludter Bauernküche. Veszprém, 2004, Viza-ny. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17091.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF