17090.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Gyakorlati gazdalexikon I. kötet. Szerk.: Mille Géza. Bp.,[1927],Sylvester-Nyomda, VII+1-587+5 p. + 18 t. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, hiányzó táblákkal.