17381.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Verne Gyula: Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz perc alatt. Fordította Gaal Mózes. Bp., 1905, Franklin, 272 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Negyedik, egyedül jogosított képes kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, kissé laza kötéssel.