17380.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp.,[1923], Franklin, 328 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Ötödik, egyedül jogosított képes kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, az elülső kötéstábla belsején folttal.