17386.
395. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
11
Verne Gyula: Antifer mester csodálatos kalandjai. Fordította Huszár Imre. Bp.,1896,Franklin, 448 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a 272-289. oldalnál a kötés szétvált.