Szabó Dezső művei sorozat 6 kötete:
Ölj és egyéb elbeszélések; Egyenes úton. Napló és elbeszélések; Csodálatos élet. I-II. köt.; Tanulmányok és jegyzetek. Bp.,én.,Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal.