Szabó Dezső művei sorozat 4 kötete: Nincs menekvés; Mesék a kacagó emberről; Panasz; Jaj. Elbeszélések. Bp.,én.,Genius. Különböző kiadói aranyozott egészvászon-kötésekben, kopott borítókkal.