10251.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Börcsök S jelzéssel: Olaj, vászon, falemezre kasírozva. Javított, sérült keretben. 24x37 cm