10250.
394. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Boemm Ritta jelzéssel: Gyerekek. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült keretben. 33x25 cm