15098.
394. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Erdély lelke. A hazaért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerk.: Ignácz Rózsa, a bevezetést írta: Zilahy Lajos. Bp, 1940, Dante Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé viseltes borítóval, részben szétvált kötéssel, egy kijáró lappal.