10329.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Péter Zoltán jelzéssel, Giovanni Baglione (1566-1643) után: Mária gyermekével, Sz. Erzsébettel és Keresztelő Sz. Jánossal. Tus, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 46x31 cm