10330.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. első felében működött magyar festő 2 db alkotása: Házaspár portréja. Ceruza, papír. Paszpartuban. Férfi portré sérült. 29x19,5 cm