10453.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napozó fél akt. Olaj, karton, jelzett, 80×60 cm