10454.
393. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Bálon. Színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben. 20,5x19 cm /