Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Litográfia, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken-2~2000024/Szilard-Klara-Claire-Szilard-1921-2017-Noi-akt-Litografia-papir-jelzett-Lap-bal-szele-~II2359703
2359703
10556
393
Paintings and graphics 2
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Litográfia, papír, jelzett. Lap bal széle kasírozva. 50×38,5 cm
: tm