Gemälde und Grafiken 2

Zahl der Lose: 36

Lisziák Elek (1939-2007): Mesefigurák. Tus, papír, jelzett, 23,5x32 cm
10561.

Rufpreis:
8 000 HUF
Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2-50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 25×32 cm / Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 25×32 cm
10562.

Rufpreis:
8 000 HUF
10563.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
10564.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Szürke-sárga kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (39/100). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap jobb széle foltos 59,5×44,5 cm / Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Grey-yellow composition. Serigraphy on paper. Signed. Numbered ((39/100). Spotty on the right side of the sheet. 59,5×44,5 cm
10565.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
10566.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Győrffy Sándor (1951-): Hommage á Leonardo. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x52 cm
10567.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
10568.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Bálint Endre (1914-1986): Szegény anyuka. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. Üvegezett fa keretben, 28x37 cm
10569.

Rufpreis:
8 000 HUF
10570.

Rufpreis:
3 000 HUF
10571.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
10572.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF