Kósza Sipos László (1943-1989): Olvasó hölgy. Akvarell, ceruza, meríte... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken-2~2000024/Kosza-Sipos-Laszlo-1943-1989-Olvaso-holgy-Akvarell-ceruza-meritett-papir-Jelzett-es-d~II2245877
2245877
10563
393
Paintings and graphics 2
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Kósza Sipos László (1943-1989): Olvasó hölgy. Akvarell, ceruza, merített papír. Jelzett és datált (Kósza Sipos 1989). Üvegezett fa keretben, 31×23 cm
: kozár_edit