Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 177

Szöllősi Mihály: Rátóti krónika. A szerző, Szöllősi Mihály (1912-1996) római katolikus apát, helytörténet kutató által dedikált. Veszprém, 1995, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata, (Eötvös Károly Megyei Könyvtár-ny.), 581 p. Térképekkel, fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15024.

Rufpreis:
4 000 HUF
15025.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Sebők Imre: A Szaharában. Bp.,(1912.). Szent- István-Társulat, 357+3 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon-kötés kijáró előzéklappal
15026.

Rufpreis:
1 000 HUF
1955 Győr útmutató. Győr, 1955, Á. H. V., 32 p.
15027.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Bakos József: Az egri régi szőlőművelés szókincse. Egri Honismereti és Helytörténeti Füzetek. 2. köt. Eger, 1969., Hazafias Népfront Egri Városi Bizottsága, (Heves m. Nyomda), 47 p.+ 8 t. Kiadói papírkötés. A szerző, Bakos József (1912-1997) nyelvész, néprajzkutató által dedikált. Megjelent 1000 példányban.
15028.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Czagány István: A budavári palota és a Szent György téri épületek. Budapest, 1966, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 3300 példányban.
15029.

Rufpreis:
3 000 HUF
Soós László: Tengerek kalandorai. Bp., 1942, Athenaeum. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban.
15030.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet kiadása. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban.
15031.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp., 1929, Svábhegyi Egyesület. REPRINT! (1987). Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15032.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1940.Vegyes utazási prospektusok, 3 db. Magas Tátra. Középeurópa legszebb hegysége. + A Magas Tátra térképe. 59x42 cm. Szakadozott állapotban. + Jöjjön a Mencsulra üdülni! Pihenés, nyugalom, havasi tejkúra. + Rónaszék fürdő. Máramaros vármegye.
15033.

Rufpreis:
1 600 HUF
Német nyelvű utazási könyv, Mariazell. 1920-as, 30-as évek, fekete-fehér fotókkal és térképmelléklettel.
15034.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65
Hudi József - Mezei Zsolt: A pápai tűzoltóság története. Pápa, 2004, Pápa és Környéke Tűzvédelméért 105 Közalapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15035.

Hudi József - Mezei Zsolt: A pápai tűzoltóság története. Pápa, 2004, "Pápa és Környéke Tűzvédelméért 105" Közalapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF