Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet kiadása. Aranyozo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/393/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Kodolanyi-Janos-Suomi-titka-Bp-1939-Magyar-Elet-kiadasa-Aranyozott-kiadoi-egeszvaszon-k~II2383516
2383516
15031
393
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Kodolányi János: Suomi titka. Bp., 1939, Magyar Élet kiadása. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban.
: hsz