15025.
393. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Asztalos István: A hévizgyörki középkori templom. Egy XIII. századi romtemplom régészeti feltárása és műemléki helyreállítása. Múzeumi Füzetek. 39. sz. Aszód, 1989, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés.