Holló József: Moszkva 1936. A szovjetbirodalom fővárosának mai élete. Bp, 1936, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kissé kopott és megviselt félvászon kötésben. (betiltott)