Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 151

15651.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. I-III. kötet. + Kossuth Lajos iratai. IV-VIII. kötet. Bp, 1880-1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel. Helyenként kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
15652.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Szilágyi Sándor: A magyar forradalom férfiai 1848/49-ből. Második átdolgozott és bővített kiadás, két autograph-melléklettel. Pest, 1850, Heckenast Gusztáv. Aranyozott félvászon kötésben, a borítón kisebb szakadásokkal, kissé foltos lapokkal, egyébként jó állapotban. A forradalom neves alakjainak (Kossuth, Batthyány, Széchenyi, stb.) facsimile aláírásaival.
15653.

Rufpreis:
6 000 HUF
15654.

Rufpreis:
3 000 HUF
15655.

Rufpreis:
8 000 HUF
15656.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Latkóczy Mihály: Korona és koronázás. Ünnepi emlék 1892. junius 8-ára. Bp és Eperjes, 1892, Divald Károly fiai kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Papírkötésben, az előlapi borító félig leszakadt. Tulajdonosi bélyegzővel.
15657.

Rufpreis:
6 000 HUF
15658.

Rufpreis:
4 000 HUF
Vaday József: Rákóczi és a kurucvilág. Történeti képekben. Nagyvárad, 1905, a szerző kiadása. Réthy Lajos rajzaival illusztrálva. Aranyozott, kopott egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, meglazult kötéssel és ceruzával írt sorokkal.
15659.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Vajda Emil, Dr.: Kossuth Lajos. Élet és jellemrajz. Bp. 1892. Franklin. Aranyozott egészvászon kötésben. 48 képpel illusztrálva. Kissé kopott, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15660.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerkesztette Dr. Kovács Dénes. Budapest, 1910, Wodianer F. és Fiai, 231 p. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, valamint három színes műmelléklettel. Kiadói kopottas aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben. Intézményi bélyegzővel.
15661.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szerényi Simon (szerk.): Népbiztosok futása a frontról és még sok szenzációs leleplezés a kommün napjaiból. Bp., [1919.], Kátai Albert. 64 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval és lapokkal, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, címlapon és azt követő lapon szöveget nem érintő hiánnyal, több lapon szakadással.
15662.

Rufpreis:
3 000 HUF
32

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF